Sâmbătă 19 Aprilie 2014, Actualizat 2:29 pm

A fost făcută repartizarea la licee. Vezi la ce liceu ai fost admis

Ministerul Educaţiei a făcut, marţi, repartizarea elevilor admişi la testele naţionale la liceele pentru care aceştia au optat. Repartizarea s-a făcut în funcţie de media obţinută la testele naţionale şi în funcţie de opţiunile fiecăruia dintre candidaţi.

Datele vor fi publicate şi la licee.

Vezi mai jos cum au fost repartizaţi cei peste 4.600 de elevi din Botoşani.

Vezi repartizarea elevilor de la 1.501 la 3.000

Vezi repartizarea elevilor de la 3.001 la 4.639

Nume Prenume Scoala de provenienta Liceul unde este admis Profil Nume specializare Media de admitere
BUCHI ALEXANDRA-GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,99
POPOVENIUC MIRCEA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,96
CIUCALAU-GROZA EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII VLASINESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,92
SOLOGON GIULIA-DUMITRITA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 9,92
RADUTAC ELENA-BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,91
GHERASIM MARIUS IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,91
UNGUREANU MIRUNA-IOANA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,9
SPOSIB TEODOR-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,9
TOMA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,9
TUCULEANU GEORGEANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,9
BADILITA ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,89
TINCU CATERINA-ELENA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,89
BREHUESCU ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 9,88
ANDRIAN ROXANA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,87
BALAU ELISA-REBECCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,87
LUNGU ELENA-CORINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,86
ALEXA EMILIA-THEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,86
FRATILA RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,85
BEJENARIU VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,85
BALANIUC IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,85
SADURSCHI ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,84
ZVORISTEANU ALEXANDRA-IOANA GRUP SCOLAR DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,84
BALTA BIANCA-EMANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HUDESTI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,84
COZMA DIANA-GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,84
TARAS ANDREI-VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,83
ALUPOAEI PAULA-LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,83
STOIAN IOANA-SABINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,83
PRAHOVEANU MARIA IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,82
ANICULAESEI ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,82
COJOCARIU RAZVAN IONUT COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,81
COZMINSCHI SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,81
LEFTER ADINA EMANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,81
HARASIM IULIA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,81
DAVID SMARANDITA GRUP SCOLAR DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,81
GAGUS RALUCA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,8
MANOLIU DIANA REMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII STANCESTI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,79
MIGHIU CLAUDIA-MIHAELA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,79
FECIORU NICOLETA CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,78
CIRIMPEI ANA MARIA GRUP SCOLAR COTUSCA 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,78
FULGA SERGIU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,78
ABUZILOAE ANDREEA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,77
ZAHARIA ADELINA RALUCA GRUP SCOLAR COTUSCA 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,77
RUSU IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,77
GOSU STEFANIA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,76
BADRAGAN BOGDAN-GEORGE COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,75
CIMPOIES MADALINA GRUP SCOLAR COTUSCA 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,75
AFRASINEI DORINELA-CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,75
CLIPA STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,75
LUCA EDWARD ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 9,75
POPOVICI MARA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,75
CIORNEI MADALINA DUMITRITA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,74
STOLERIU RAZVAN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,74
HUTU DANA SCOALA CU CLASELE I-VIII STANCESTI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,74
CHITAC ANDREI-FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII VATRA HUDESTI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,72
ARAMA ELIZABETH-CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,72
CABA BOGDAN VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9,72
DAVID ALEXANDRA IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,72
MARCU TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,71
VICOL XIMENA SCOALA CU CLASELE I-VIII VATRA HUDESTI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,71
IOSUB DANIEL-ALIN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,7
FROICU OCTAVIAN-TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,7
FILIP DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,7
PETRARU LARISA CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,7
MAXINIUC DIANA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,7
CAZACU CLAUDIA IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTESTI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,7
VASILACHI LAURA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,7
ALEXA ELENA-SABINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,69
IACOB ELENA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,69
VASILACHI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MILEANCA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,69
SANDU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,69
MURARIU ALEXANDRU-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,69
ALUPOAIE ELENA-DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,69
CIOBANU SABINA GEORGELA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,69
MITITELU EDUARD-TATIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,68
MAXIM CATALINA-OANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,68
DASCALESCU CEZAR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 IACOBENI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,68
CRETU LAURENTIU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,67
LEON CATALINA MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,67
OSTAFE DANA GIORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,67
LUPUSORU LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 9,67
BERESTEANU FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,66
MORUZ MATEI-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,66
ILIE DIANA – ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,66
AGACHI COSMIN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,66
CHIORESCU SANZIANA IOANA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,66
GRIGOREAN ERIN-MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,66
DOHOTARIU VLAD ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,65
PUSCASU ELA-ANDRADA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,65
IGNAT SIMONA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,64
MACSIM BENEAMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII STANCESTI 119 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,64
AURSULESEI ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,64
GHIDUS ROXANA COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,64
IZDRUI OANA GIORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,64
APOPEI OLIVIA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,63
ILAS ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,63
ABACIOAIEI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,63
BARANCEANU SERBAN GRUP SCOLAR DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,63
NICULI ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,63
PAVAL ANDREEA-OANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,63
TURCU LUCIAN-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,63
CIUBOTARIU GEORGIANA DIANA COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,62
BALMOS GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,62
IOSUB ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,62
NISTOR ROXANA IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,62
HODOROGEA BIANCA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,61
ANDREOIU RUXANDRA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,61
MIHAI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,61
NEGURA OLIVIA IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,61
CIUBOTARIU GABRIEL GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 9,61
TANASA MARIA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 IACOBENI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,61
PUIU ROXANA-EMANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,6
BOTEZ CEZAR COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,6
TUCALIUC BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,6
PISLARIU GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 LUNCA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,6
CIUBOTARIU MIHAELA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 9,6
BETIANU ALEXANDRU RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,6
EPURAS CODRIN-IONUT LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,6
DIACONITA TAMARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,6
CSAKI AMANDA-GEORGIANA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,6
MAFTEI ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,6
AUNGURENCI ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,59
STEFAN MIRELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 9,59
CONSTANTINOVICI MARIA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HUDESTI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,59
INCIUC ANDREEA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,59
GIRIADA PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,58
MIHALCIUC RALUCA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,58
MATU SABINA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9,58
BARARIU CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII TUDOR VLADIMIRESCU 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,58
CORJAUCEANU CLAUDIA ANASTASIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,58
NICORICI IULIA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,58
ANGHELACHE DIANA-ISABELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,57
BRUMA CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,57
COZMA ALEXANDRA-ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,56
CHINDRUS CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,56
NEGHIUC OVIDIU-TIBERIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HUDESTI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,56
AXINTE DIANA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,56
ATASIE DIANA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,56
DOHOTARIU OANA MIOARA SCOALA CU CLASELE I-VIII IONASENI VIRFU CIMPULUI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,56
GALAN ALEXANDRA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,55
ARNAUTU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,55
PADURARIU ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,55
LUCAS IONUT SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 VIRFU CIMPULUI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,55
AIOANE FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,55
CRUT DIANA DIAMERA SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBI 176 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Filologie 9,54
MAXIM MARTHA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,54
VACAREANU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,54
APOPEI IRINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,54
SOFIAN GEORGE ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII IONASENI VIRFU CIMPULUI 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 9,54
FLOREA ALEXANDRA-ELENA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,54
DORNEANU IULIANA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,54
SOPTICA CATERINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,53
ABALASEI BIANCA-LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,53
PASARE VICTOR VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,53
BALAUCA IOAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,52
HORICEANU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,52
CIUBOTARIU SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,52
PASCAL CEZAR PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,52
PANTIRU IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 9,52
COCIORVA ANDREI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,52
BEJINARIU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,51
SAVOAIA VLAD IONUT GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,51
DROCHIOI IONUT VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,51
VATAMANU AMELIA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,51
SIMIONESEI EMANUELA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 OROFTIANA 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,51
ACATRINEI ARINA LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,51
MARTINIUC BIANCA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,51
COJOCARIU GELU VALERICA SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 9,5
AGAVRILOAE MADALINA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,5
IPSER SABINE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,5
SAVIUC OANA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,5
POSTEUCA ALEXANDRA-DANIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,5
VORNICEANU IOANA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII UNTENI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,5
MIRAUTA LAURA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9,5
ABALASEI DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,5
ZIGMAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,49
NECHIFOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,49
SIMION GEORGE-VLAD COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,49
POPESCU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DINGENI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,49
APASCARITEI ELISA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,49
BIRSAN SINZIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII DOBIRCENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,49
CHELARIU ALINA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTINESTI 123 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Filologie 9,49
HURMUZ MIRUNA-ESMERALDA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,49
CIOBANU LAVINIA-PETRONELA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,49
PATACHI PAULA GRUP SCOLAR STEFANESTI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,49
CRETU EMANUEL-IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,48
DAMIAN IONUT-RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,48
CARAMIDARIU SORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBI 176 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Filologie 9,48
SADOVEI GEORGE-RADU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,48
ONICIUC IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,48
TOMA DENIS ALEXANDRU SCOALA DE ARTE SI MESERII TODIRENI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,48
CALOTA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,48
IACOBITA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,48
JALBA DIANA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,48
PATRAUTANU EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,48
ROHOZNEANU MIHAI-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,48
OLARIU IOANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,48
SAUCA DIANA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII CODRENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,48
LEANCA IUSTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “CONSTANTIN TINCU” LISNA 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,48
GRIGORE IRINA-SMARANDA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,47
BAETU MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,47
ONOFREI ALEXANDRA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,47
BESLIU NADIA SCOALA CU CLASELE I-VIII CODRENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,47
DOROHOI IOANA-LIVIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,46
BALAN GRETA-LAURA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,46
DRON GEORGE LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,46
OSTAFI RAZVAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTINESTI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,46
BARSAN ANDRA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,46
LETOS STEFAN-OCTAVIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,46
BURLACU CODRIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,46
UNGUREANU MADALINA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VORNICENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,46
CONDREA INGRID ABIGAIL SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,46
MIRON LAURA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,45
COVALIU MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 9,45
CIUBOTARIU ADINA SIMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 9,45
SOROHAN STEFANA-IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,45
MIHALCU ANDREI-MIRCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HUDESTI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,45
SERBAN DORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII SOCRUJENI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 9,45
ION RAMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,45
GAVRILUTA CODRINA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9,45
PALADE ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,45
RUSU LAURA SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 9,45
ROPOTA BIANCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 9,45
BABEI MARIUS ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,44
GANIA VLAD-CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,44
SIMION TUDOR COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,44
CHESE RADU MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTINESTI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,44
IONITE COSMIN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,44
ICHIM DIANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,44
UNGUREANU MADALINA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,44
PINTILEI ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII “CONSTANTIN TINCU” LISNA 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,44
VITEL BIANCA-LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,44
PASCARIU CODRIN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,43
RAUS ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,43
COLTUNEAC ALEXANDRU EMANUEL CRISTIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,43
ONOFREI CODRINA LUCIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,43
PALAGHIU MIHNEA-CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,43
ROTARU TEODOR – LAUR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,43
MARCU NARCISA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,43
GRIGORUT IOANA-MADALINA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,43
GAVRIL DIANA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,42
PATRAS LUCIAN DORU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,42
BADARAU IOANA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,42
SOLTUZU ROXANA GEANINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,42
CURCA GEORGE LUCIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VORNICENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,42
CALANCEA EDUARD IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VORNICENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,42
LERCA IOANA-FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BALUSENI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,42
DAMASCHIN BOGDAN VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,41
DUTCOVSCHI COSMINA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,41
ZAHARIA SEBASTIAN-COSMIN LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,41
HRIMIUC ANTONIA IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAJURA DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9,41
VATAMANESCU FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 152 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Economic 9,41
BERBUNSCHI VLADUT-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL STURDZA” FLAMINZI 167 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Matematica-Informatica 9,41
CRAMA BIANCA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,4
PATRASCU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,4
AGAVRILOAE EDUARD-IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,4
MITITELU IOANA CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,4
AFLOAREI ALEXANDRU LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,4
SANDRU LENUS BEATRICE SCOALA CU CLASELE I-VIII “GH. HAZGAN” VF. CAMPULUI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,4
CARBUNE BIANCA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,4
ATITIENE ALEXANDRA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII VATRA HUDESTI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,39
HARABAGIU DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,39
ENACHI ADINA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,39
PASCAREANU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,39
GINGA MIOARA CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTESTI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,39
BULAT SMARANDA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,39
VARTOLOMEI GABRIEL-ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,38
ADRIAN ELENA-SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DRAXINI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,38
PRICOPI LACRAMIOARA GRUP SCOLAR DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,38
TITILIUC COSMIN-IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,38
HONCERIU GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,38
RADES REBECA-IONELA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,38
DANILIUC ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,38
PINTILEI ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,38
APASCARITEI SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,38
CRICLEVIT EMANUELA-LILIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASENI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,38
CACIUC MALINA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,37
APALAGHIEI HORIA ADRIAN COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,37
NECHITA TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,37
HRIB ANDRA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,37
GHERMAN LAURA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,37
VASNIUC ROXANA IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,37
COTOVANU FLORENTINA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,37
GIREADA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,36
PLAVITA EUGENIA-MARETA SCOALA CU CLASELE I-VIII GORBANESTI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,36
COTOPOLOS ALEXANDRA-ANTONIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,36
CHISCARI CARMEN-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 “AL. I. CUZA” VORONA 189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 9,36
SEUCALIUC GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CINDESTI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,36
BEJINARIU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAMENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 9,36
ROTARIU FLORIN-CODRUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,36
SAVA BIANCA ANDREEA SCOALA DE ARTE SI MESERII TODIRENI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,35
GROHOLSCHI VASILICA CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,35
PINTILII ELENA-MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ZLATUNOAIA 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,35
URITU DIANA-ESTERA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,35
CIUBOTARU DIANA CLAUDIA COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,35
PODARIU ANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,35
BURLACU CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII STRATENI 148 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Tehnic Electronica automatizari 9,35
AXINTE SILVIU-COSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 LUNCA 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,35
CRISTEI SABINA-ELENA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,34
COSTIA DANIEL-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,34
BUDURUTA DIANA-OANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,34
BUSNOSU SARA REBECA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DINGENI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,34
FASOLA ANCUTA ELIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,34
COJOCARU CATALINA MARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,34
HORBULI MIHNEA-GHEORGHE COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,33
NECULAI ELENA-LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII GORBANESTI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,33
SANCARIUC VALENTIN-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIA HLIPICENI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,33
IURIEA OANA MARIA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,33
CHITAC ANDREEA-FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII VATRA HUDESTI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,32
MAFTEI MARIA VERONICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,32
ROTARU MIHAIL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,32
BULIGA IOANA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,32
HONCERIU ALEXANDRA-STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,32
NICHIFOREAC IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,32
PATACHI ALEXANDRA GRUP SCOLAR STEFANESTI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,32
PETRAS MAGDA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,32
BUCATARIU ROBERT-IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 4 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,32
VICLIUC IONUT GRUP SCOLAR DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9,31
CHITAC CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,31
FORTOES DIANA-MARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,31
LABUSCA ANDREEA – MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,31
SARGHIE AVRAAM-SABIN SCOALA CU CLASELE I-VIII BARANCA HUDESTI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,31
LOGHIN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTESTI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,31
GAFINCU ANDA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,31
COTIATA VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII “OCTAV BANCILA” CORNI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,3
BORSAN ANTONELA CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,3
HUNCA IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIA HLIPICENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,3
ASTEFANOAIE NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,3
COLESCU GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,3
COJOCARU MIHAI-COSMIN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,29
BRINZEI NICOLETA BIANCA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,29
APARASCA LEONARD GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,29
VALATUCIANU IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,29
DOROFTEI COSMIN-PAVEL SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA VORONA 189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 9,29
STIRBU ANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,29
BUDEANU DAVID ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,28
OTROCOL ROBERT GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,28
LIONTESCU RALUCA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,28
CIUCLEA MIRCEA-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,28
LUNTRARIU DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA VORONA 191 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Servicii Turism si alimentatie 9,28
IACOB ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,28
STREDIE DIANA ELIZABETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,28
GIUBORUNCA MARIA ELIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,28
CESANE ADRIANA – SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,28
CIMPOESU GABRIELA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,27
DINU ALEXANDRU-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,27
HRIMIUC ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,27
COJOCARIU BIANCA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,27
CHISCARU IULIA LACRAMIOARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 UNGURENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,27
CAMILAR OTILIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,27
PRISACARIU ILINCA-ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,27
STRIMBU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,27
POPOVICI STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,26
EPURE DIANA-COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,26
CAUNEAC SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII DAN IORDACHESCU HLIPICENI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,26
BOTEZATU ADELINA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,26
MARCU RAMONA-EMILIA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,26
GILBAU LOREDANA-LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 9,26
STOLERU ANDA BIATRICE SCOALA CU CLASELE I-VIII MINDRESTI VLADENI 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 9,26
IRIMIA DIANA-MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DRAXINI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,25
LANGA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,25
CANTEA ALINA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII CODRENI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,25
PUIU ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE POMPEIU” BROSCAUTI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,25
STOIAN IULIANA-LARISA GRUP SCOLAR DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 9,24
SINCU ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,24
ROTARIU IONEL SCOALA DE ARTE SI MESERII TODIRENI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,24
UNGUREANU DANIELA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ZLATUNOAIA 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,24
TITULEAC EUSEBIU SCOALA CU CLASELE I-VIII SOCRUJENI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,24
GHERASIM MARIA-MIRABELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DRACSANI  120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,24
URSACHE ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VORNICENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,24
AXINTE CLAUDIU-GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,24
PAVAL ALEXANDRA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,24
CARAUSU COSMIN-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 114 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,23
CONTAC DIANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,23
HALDAN MADALINA-SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,23
MIHAI IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,23
COJOCARIU DAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 148 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Tehnic Electronica automatizari 9,23
CHEPTANARIU EDUARD VENIAMIN GRUP SCOLAR COTUSCA 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,22
SALCEANU EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,22
MARUSAC FLORIANA-MADALINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,22
POPESCU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,22
TEMNEANU ADRIAN GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,22
MOSCALU MADALINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,22
CIUBOTARIU IOAN-SORIN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,21
IRIMIA MIRELA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 176 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Filologie 9,21
GHERMAN BIANCA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DR. PARTENIE CIOPRON” PALTINIS 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 9,21
TUCALIUC MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,2
LIPCIUC ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,2
RAUTU ADELINA MIHAELA SCOALA DE ARTE SI MESERII TODIRENI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,2
BURDUJOC LORENA LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,2
IONESCU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,2
STEFANESCU DAIANA GRUP SCOLAR STEFANESTI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,2
BREHUESCU LILIANA-PETRONELA GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA 189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 9,2
AZAMFIREI EMANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 9,19
SOIMAN CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,19
BABEI DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,19
SCUTARIU CRISTINA-ARTEMIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,19
CASAPU GEORGIANA-SARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,19
SOROHAN CAMELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “OCTAV BANCILA” CORNI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,19
NOROC ANDRA-ELENA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,19
VAIPAN OLIVIA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,19
BARCA ANA-MARIA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,19
HRAPCIUC IOANA-NINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,19
NECULAI VLADUT – MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,18
ROMANIUC GEORGE-VLADUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,18
IRIMIA MADALINA – ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,18
DOCHITEI COSMIN ALEXANDRU GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 9,18
BALAN SILVIU COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,18
VIRSAG SIMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,18
VERNICEANU DIANA-ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 9,18
MATEI ADELINA IONELA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 9,18
BARDAN ALEXANDRA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,18
PALAMARIU OANA PATRICIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,18
ABUTNARITEI BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,18
PASCU DENISA-RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 9,18
ANDRIAN RAZVAN GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 9,18
BRINZEI CLAUDIU-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,17
STOICA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,17
DUPU LORENA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,17
CRETU FLAVIA-GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,17
COSTIN VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9,17
URSACHI ROXANA – MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,17
CONSTANTIN DELIA-VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 9,17
MATEI LARISA GRUP SCOLAR DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 9,16
SALABIN PAULA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,16
ZIH BIANCA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DRAXINI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,16
MIHAILESCU DASCALU MARCEL SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,16
COVALIU RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,16
RAILEANU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MILEANCA 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,16
MUNTIANU RALUCA MIRABELA SCOALA CU CLASELE I-VIII STRATENI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,16
CHIRILA MARIA-MIHAELA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,16
LUCA OLGUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,16
COJOCARU CLAUDIA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 113 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,15
LOGHIN MIHAI-FLAVIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,15
MAZARACHI ANDREEA-LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,15
TUNSU EUSEBIU-MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9,15
ZANFIRESCU MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,15
PRISTAVU GEORGE LUTU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,15
OLTEAN FLAVIU BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII HILISEU-CRISAN 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,15
OPREA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,15
HODAN ALEXANDRA GRUP SCOLAR STEFANESTI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,15
BORDEIANU ADRIAN-DANIEL GRUP SCOLAR DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,14
ANDRIES OANA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,14
STAUCEANU MARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ONEAGA 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,14
BURCA EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII BREHUIESTI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,14
DUHANIUC MARGARETA SCOALA CU CLASELE I-VIII FUNDU HERTII 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 9,14
VERNICEANU ALEXANDRA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DUMENI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,14
BULUBENCHI SEBASTIAN DORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 9,14
GORGAN BEATRICE ROMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 VIRFU CIMPULUI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,13
TURCANU IUSTIN SCOALA DE ARTE SI MESERII SULITA 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,13
VALENCIUC MARIA CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,13
PALICIUC DUMITRITA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 9,13
BUTNARIU GEORGIANA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,13
PRICOP RALUCA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,13
PRISACARIU ANDREEA IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,13
ANTON CRISTINA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “CONSTANTIN TINCU” LISNA 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9,13
PATRAS COSMIN TRAIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,12
IONITA DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,12
FEDOR MIHAELA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,12
CULICA IULIANA-GINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,12
AMARIUTEI SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII TRUSESTI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,12
FORIJ LUDOVIC-IULIU-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,12
CINIPARIU SEBASTIAN-STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “OCTAV BANCILA” CORNI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,11
AIONITOAIE CLAUDIA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,11
BADILITA DRAGOS GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 9,11
TERCHILA SILVIA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 9,11
AZIZOAEI RAZVAN-IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 9,11
CARAMAN MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,11
BOTEZ ANTONIA SCOALA CU CLASELE I-VIII TRUSESTI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,11
OBADA EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII GORBANESTI 123 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Filologie 9,11
ROSU IOANA GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,11
NEGRII MARIAN-ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,11
PORFIREANU LOREDANA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,11
BURLACU RADU GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,11
CALIN GABRIELA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 167 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Matematica-Informatica 9,11
RUSTI ALEXANDRA-CORNELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,11
HARBUZ ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,11
RISITARIU IONELA-CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “CONSTANTIN COMICESCU” POIANA 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,11
RACU DIANA IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,11
UNGUREANU ELENA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,11
MATEI ANDREEA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,11
LISTARU HORIA IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,1
LOZNEANU BIANCA-MARIANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,1
RIZAC LUCIA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,1
MANOLE ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,1
BALAN IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 “AL. I. CUZA” VORONA 191 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Servicii Turism si alimentatie 9,1
COSOVANU SABINA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,1
BALAN MARIAN-SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,09
ALBU ELISA LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,09
AURSULESEI ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,09
HELICI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,09
JALBA EDUARD-STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,09
AGAFITEI GABRIEL IRINEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 VIRFU CIMPULUI 155 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Tehnic Electronica automatizari 9,09
BULBOACA VERONICA LARISA SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOPENII MARI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,09
AOSTACIOAEI TUDOR GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,09
BUTNARU MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 9,09
CHEAPTANARIU MARIA COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,09
PASLARU MIHAITA-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 167 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Matematica-Informatica 9,09
DOROFTEA ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,09
GHIVNICI IULIANA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 9,09
FOCSA EDUARD MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,08
TUGURLAN ROXANA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTINESTI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,08
BELEHUZ DIANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,08
CIOBANU EDUARD DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,08
MIHAILA STEFANA-MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,08
IBANESCU GEANINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,08
TARZIORU STEFANICA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 9,08
SIMINICEANU BOGDAN NICU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,07
BRINZEI ALEXANDRU-IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,07
IOSUB NECULAI LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,07
GORTAN RAZVAN-GEORGE COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,07
BUCSA NICOLETA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,07
MOISA ANDREEA-CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,07
COSMAN BOGDAN PAUL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 LEORDA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,07
APASCARITEI OLIVIA SCOALA CORNERSTONE DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,07
SUHANEA EUSEBIU-MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,06
GHERMAN DAN GABRIEL COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,06
MANCAS ANDREEA-DUMITRITA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,06
GHERASIM DIANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,06
RODU EDERA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII BREHUIESTI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,06
DRUTU DANIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,05
PADOVEI VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,05
TITINIUC LAVINIA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VORNICENI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,05
MOSCALU ROBERT IRINEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 IACOBENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,05
POGOREANU PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,05
COZAR CIPRIAN-MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII DAN IORDACHESCU HLIPICENI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,05
IANCU ISABELA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,04
MACSIM CLAUDIU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,04
NECULAU CLAUDIU-EDMOND SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,04
IVANOV CRISTIANA-PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,04
MOTOC PETRONELA-CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,04
POPOVICI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII DURNESTI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 9,04
DONEA PETRONELA-GEANINA SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 9,04
BACIU PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,04
PARASCHIV ANGEL-MARIAN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,04
PAUN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MILEANCA 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9,04
VACAREANU CRISTIAN-TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASENI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 9,04
BACRAU NINA-ALEXANDRA SCOALA DE ARTE SI MESERII “SFANTUL ANDREI” SMIRDAN 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 9,04
ZAHARII ANDREEA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,04
FILIP BIANCA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII RIPICENI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,04
VRINCEANU ANDREEA-NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOBULESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 9,04
BARBU IOANA-STEFANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 9,03
LIUTE BOGDAN-CEZAR SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,03
MAXIM MONICA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,03
TAPALAGA ANCUTA-DUMITRITA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,03
AVADANEI ANDREEA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,03
MOCRICIUC GELU FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 9,03
FURTUNA MAGDALENA REBECA SCOALA CU CLASELE I-VIII STRATENI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,02
CAZACU FLAVIA SCOALA CU CLASELE I-VIII MINDRESTI VLADENI 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 9,02
AENACHIOAIE DIANA PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBI 176 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Filologie 9,02
POANCA ALEXANDRU CODRUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,02
ALEXANDRU LORENA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,02
SUHAN NICOLETA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,02
LIPOVANU IULIANA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DRAXINI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,02
VASILIU FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLANDESTI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,02
BOGHIAN LUCIAN-VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DRACSANI  106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,02
BALTARIU BIANCA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 UNGURENI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,02
HRITULEAC CARMEN-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,02
DOBOSERU DANIELA ALEXANDRA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 176 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Filologie 9,01
VIERIU EUSEBIU LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9,01
SCRIPCARIU ALEXANDRA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,01
PINTILIE MIHAELA IULIANA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 9,01
CIUBOTARIU VANESSA RAFAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,01
ALUPOAEI ELENA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9,01
POPESCU EMANUEL SCOALA CORNERSTONE DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9,01
NEAGU RAZVAN-CONSTANTIN LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 9,01
PRICOPE FLORENTINA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII RADAUTI-PRUT 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 9
DOROFTEA ADNANA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 153 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Estetica si igiena corpului omenesc 9
NECULAESEI SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9
ZAHARII GHEORGHE IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 9
ALION ANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HUDESTI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 9
ZOBU COSMINA-DIANA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9
PASCARIU ANDREEA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 9
SODRINGA DIANA-STEFANIA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 9
MARANDIUC MADALINA-AUGUSTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 9
VATAMANU SERBAN GRUP SCOLAR DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 8,99
NEGRU CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 111 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Comert 8,99
ENACHE ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII GORBANESTI 123 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Filologie 8,99
AZOITEI MARIA – LUIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,99
FILIP IONUT PETRICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,99
CHIRILA IULIANA-ANDREEA GRUP SCOLAR DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,99
IGNAT EMILIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,99
MOLOFEI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 119 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,99
JALBA BOGDAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII BAJURA DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 8,99
HARBUZARIU DANA SORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 LEORDA 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,99
VAIPAN EMIMA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,99
LIONTE ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,99
IBANESCU DENISIA SCOALA CU CLASELE I-VIII FUNDU HERTII 123 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Filologie 8,99
MIHAI BOGDAN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII CRASNALEUCA 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,99
CHIFIRIUC MARIUS ALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,99
ONOFREI NATANAEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,98
MATEI SORINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTINESTI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,98
GRADINARU RALUCA CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,98
POGOREANU RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,98
CIUPERCA SABINA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,98
CIURARIU ALEXANDRU-GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII ROSIORI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,98
GLISA IONUT VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,98
VIERIU MADALINA-LOREDANA GRUP SCOLAR DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,97
IONITA BOGDAN-STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,97
OSTAFE DAN EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,97
ABABEI DAN-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,97
AGHINITEI ANA MARIA GRUP SCOLAR COTUSCA 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,97
NICULESCU DENISA ESTERA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 184 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Servicii Turism si alimentatie 8,97
CHITANU TIBERIU-CONSTANTIN LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,97
APETREI GABRIELA FLARETICA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,97
SAUCIUC TEODOR-ANDREI GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI 167 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Matematica-Informatica 8,97
FURTUNA SIMONA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII VACULESTI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,97
CONSTANTIN BIANCA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII MINDRESTI VLADENI 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,97
TUPA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII SOCRUJENI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,96
IFTINCA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,96
CIORNODOLEA ELENA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CINDESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,96
BUTNARIU OTILIA-MARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 8,96
MURARU LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,96
PARASCHIV ALEX-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,96
GURALIUC MARIA-ALEXANDRA GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI 169 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Uman Stiinte Sociale 8,96
ILASCU GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,96
PADURARIU ALEXANDRU MARCEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,96
FECIORU BIANCA-CASIANA GRUP SCOLAR DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,95
FILIP PETRU-DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII SOCRUJENI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,95
PINTILEI ROBERT ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,95
LUPU REBECA-RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASENI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,95
OLOERU BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,95
CHITANU CLAUDIU-ANDREI LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,95
HUTANU DENISIA LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 LEORDA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,95
ADASCALITEI ANDREEA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,95
LEONTESCU ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII RADAUTI-PRUT 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,95
LUPUSOR MONICA-VASILICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,95
MUNTEANU ADRIANA GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,95
IRIMIA CONSTANTIN MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,94
BLEZNIUC RAZVAN CODRIN SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,94
AMARIEI CATALINA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,94
MURARIU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,94
ROTARIU CLAUDIU DANUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,94
MANOLACHI ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII TRUSESTI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,94
SAUCIUC CORINA-LILIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII GORBANESTI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,94
COZMA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII STANCESTI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,94
PINTILEI ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUHARAU 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,94
CALUSCHI CIPRIAN LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,94
IUCIUC ELENA-ALEXANDRA GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,94
POPOVICI ADRIAN-IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII ‘MIHAI CONSTANTINEANU’ DOROBANTI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,94
TANASA IOANA-STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,94
NECHIFOR COSMIN PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,93
ANDREI ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,93
MIHALACHE GEORGIANA-VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,93
OLTEANU VIOLETA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII “PATRIARHUL TEOCTIST” TOCILENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,93
IONICA RALUCA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII VACULESTI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,93
ADOCHITEI ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL STURDZA” FLAMINZI 167 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Matematica-Informatica 8,93
PINTILEI LAURA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,93
ZAHARIA ALEXANDRU LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,93
SCANGHEL ROBERT-STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,92
CODREANU SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,92
DOBDA IULIANA – LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,92
POPA BOGDAN LEONARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DINGENI 114 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,92
RUSU FLORENTINA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,92
NECHIFOR ALEXANDRA-DENISA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,92
AIORDACHIOAE BOGDAN CODRIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,92
LERCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BALUSENI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,92
DAMIAN ANDREEA-DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,92
COTOVANU ALIN-GEORGE LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,92
NANU ANCA PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,92
COLAC ALEXANDRU-COSMIN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,91
CONDRATOV NICHITA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,91
HAIDAUTU ALEXANDRU DUMITRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MILEANCA 163 GRUP SCOLAR DARABANI Tehnic Mecanica 8,91
GRIGORESCU LOREDANA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI 111 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Comert 8,91
UNGUREANU DIANA MARINICA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,91
DUPIR CEZAR MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,91
CONDREA ANDRA LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,91
RAUTU DANIELA-DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,9
LUPASCU TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,9
ACHITEI GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,9
GAVRIL LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,9
BLANA DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,9
MOISA COSMIN OVIDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MILEANCA 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,9
COTOVANU ELENA GEANINA SCOALA CU CLASELE V-VIII PANAITOAIA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,9
GORDAS ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII RIPICENI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,9
CORMAN DANIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOBULESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,9
BOICU ANDREI COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,89
PASCAL SABINA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,89
TILICA RAMON-IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,89
PADURARIU ANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,89
MIHALACHE ALEXANDRA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,89
PANTIRU MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,89
URSACHI GEORGIANA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ONEAGA 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,89
SANDU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,88
ANDRICI ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,88
RUSU CLAUDIU-ALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,88
HRITCU ANDREEA-IOANA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,88
ILIESCU ILINCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,88
ENACHE ANA – MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,88
BUICIUC ANDREEA LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,88
LAVRIC MADALINA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MIORCANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,88
OBADA EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,88
IONESCU SEBASTIANA MARIANA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,87
NECHIFOR ROBERTO-CEZAR COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,87
HUMENIUC ANDREI-OCTAVIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,87
ALESII LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,87
LAZAR LIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,87
CUTUR ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 8,87
SAUCIUC MADALINA IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 UNGURENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,87
SURDU DANIEL-PETRICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 JOLDESTI  191 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Servicii Turism si alimentatie 8,87
ONOFRICIUC ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 169 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Uman Stiinte Sociale 8,87
PLESCA ROXANA ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “FLORICA MURARIU” MITOC 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,87
NEAMTU PATRICIA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “FLORICA MURARIU” MITOC 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,87
MANDACHE GABRIELA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,86
RAU SILVIU ANTONEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,86
VOINEA CRISTIAN BOGDAN GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,86
BIRSAN IANA SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,86
SULEAP EMA IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,86
TUDOSE ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,86
ACIUBOTARITEI SILVIU-COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,86
IZDRUI MARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MILEANCA 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,86
CHIRIAC ALEXANDRU GEORGE LICEUL TEORETIC “ANASTASIE BASOTA” POMIRLA 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,86
VICORSCHI MIHAI-IRINEL GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,86
ONOFREI TEOFILIA SCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGUSENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,86
MARINIUC STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,85
HUTU CRISTINA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,85
BRUMARI IONUT LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,85
SCROBANITA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HUDESTI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,85
VIZITIU MARIA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,85
CHIRILA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,85
DANAILA ALEXANDRA GRUP SCOLAR DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,85
DASCALU ROXANA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,85
PACHITARU SERGIU-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SANTA MARE 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,85
MOTORA RUBEN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,85
CHELARIU IOANA RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,85
BOZDOC ANEMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA VORONA 189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 8,85
CHEAZNA BOGDAN ION SCOALA CU CLASELE I-VIII CATAMARESTI-DEAL 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,84
MARGINEANU DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “OCTAV BANCILA” CORNI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,84
HORJU EMANUELA-BIANCA GRUP SCOLAR DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,84
PATRAS CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII CRASNALEUCA 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,84
ADOCHITE CRISTINA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,84
UNGUREANU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,84
ROMANIUC DIMITRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLANDESTI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,83
SUMANARIU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,83
MOSCALU SILVANA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,83
TOMOIAGA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,83
BEJENARIU OANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,83
IFTIME SABINA-STEFANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,83
CRETU ROXANA-DENIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,83
TARUS ANDREEA GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,83
BURAC NICOLETA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII VLASINESTI 176 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Filologie 8,83
HROMEI MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “GH. HAZGAN” VF. CAMPULUI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,83
GURZU BIANCA VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,83
SPAIUC ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII DAN IORDACHESCU HLIPICENI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,83
CUCURUZAC BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 8,83
BUDEANU COSMIN MIREL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,83
STRUGARIU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,83
ROTARIU DENISIA SCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAMENI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,83
PISLARU EMANUELA-SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,82
ROSCA ANAMARIA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,82
BUTNARIU DANIELA-NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 8,82
STOIAN IULIAN-CRISTIAN GRUP SCOLAR DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,81
VACARIU BIANCA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 152 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Economic 8,81
BEJINARIU ADRIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 8,81
PADURARIU SIMONA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,81
AIACOBOAEI MIHAELA-MONICA GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,81
PANTEA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII ADASENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,81
HAGIU ELENA GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA 189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 8,81
MIHALCIUC CIPRIAN-CODRUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 182 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 8,81
ALEXA – NOROC DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,8
RUSU DANIEL – GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,8
DELEU ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,8
IOSUB EDUARD LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,8
LUCA GEANINA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,8
DANALACHE TEODOR BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,8
SCINTEI ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII RACHITI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,8
ALECU SEBASTIAN COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,8
HRISCA SABIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,79
PIRVU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,79
NECHIFOR ADINA IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VORNICENI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,79
LIVADARIU DRAGOS-IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,79
SACARA BEATRICE-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,79
URSACHI ALEXANDRA LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ONEAGA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,79
VULPE RALUCA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,79
ALUCULESEI LUCIAN LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,79
ISAC DRAGOS CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,79
CONSTANTIN ROXANA-LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,79
CONDREA IULIANA CATALINA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,79
APETREI ROBERT-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “DR. PARTENIE CIOPRON” PALTINIS 160 GRUP SCOLAR DARABANI Real Matematica-Informatica 8,78
HUTANU MIHAELA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,78
PONTUS DARIUS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,78
DUTCA SEBASTIAN VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,78
NAZARE TEOFAN GRUP SCOLAR DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,78
NICSANU ALINA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII DOBIRCENI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,78
AVASILOAIE GEANINA GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,78
COBELEA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 8,78
CONSTANTIN FLORINA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BREHUIESTI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,78
URSU MARIAN-BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,78
CUMPATA SORINA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,78
ARUSTI ANDREI-VIOREL GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,78
ROTARIU NARCISA IULIANA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,77
RADU CARINA MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,77
TODIREANU ANDREEA DANIELA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,77
BALINEANU CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,77
MIHAILA LAURA-GEORGIANA LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,77
CAZACU ILINCA-CORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,77
UNGUREANU CONSTANTIN-ROBERT LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,77
CIURARIU ASTEFANOAEI XENIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,77
ACATRINEI COSMIN-FLORIN SCOALA DE ARTE SI MESERII SULITA 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,77
PETRAS MARIUS-IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRUMUSICA 167 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Matematica-Informatica 8,77
BEJAN MARIA-CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOBULESTI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,77
CHIRIBUTA ANDREEA-SIMONA SCOALA DE ARTE SI MESERII ROMA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,77
BURUIANA CARMEN-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,77
HUIVAN ANDREEA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,76
DUGHILA MIHAI BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,76
CUMPATA GEORGIANA SIMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII RIPICENI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,76
BANCESCU BIANCA SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,76
TUNSU SORINA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,76
CORMAN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII BOBULESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,76
FOCA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,76
COTOVANU MIHAELA GEORGIANA GRUP SCOLAR COTUSCA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,75
ARAPASU STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,75
MECHIS MADALINA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,75
SERHEI DIANA-VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,75
ISTINA RAZVAN-COSTIN LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,75
COJOCARIU ROXANA-COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,75
MARDARE IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,75
MATEI BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 119 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,75
MERTICARIU ANDREI NICUSOR SCOALA CU CLASELE I-VIII STIUBIENI 177 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Stiinte Sociale 8,75
MIHAEANU OANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,75
SMINTINA BIANCA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL STURDZA” FLAMINZI 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,75
TURICEANU OANA ANCUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII STRATENI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,74
HUIAN COSMIN FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII VACULESTI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,74
IONESCU VALERIU-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “DR. PARTENIE CIOPRON” PALTINIS 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,74
LEANCA IULIANA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,74
SURDU MARIUS ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,74
CATARGIU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BALUSENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,74
POPOVICI CRISTINA SCOALA DE ARTE SI MESERII ROMA 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,74
PODOVEI ILIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,73
MUNTEANU LARISA-MIHAELA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,73
ILAS VERA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 IACOBENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,73
TIMOFTE IONUT EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII VACULESTI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,73
HAVRILIUC CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII DAN IORDACHESCU HLIPICENI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,73
SIMION CATALIN IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,73
ANDRON MITICA SCOALA CU CLASELE I-VIII TUDOR VLADIMIRESCU 134 GRUPUL SCOLAR “PETRU RARES” BOTOSANI Tehnic Mecanica 8,73
GONTARIU ANA CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,72
HUCAI EDUARD-MIHAI LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,72
BULIGA ELENA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBI 176 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Filologie 8,72
CRAUCIUC ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,72
PINTEA ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII CATAMARESTI-DEAL 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,72
VITALARIU ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,72
CIUBOTARIU NARCISA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 UNGURENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,72
MARES ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUHARAU 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,72
LOGHIN MIHAELA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,72
STRUNA EMANUELA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII BARANCA HUDESTI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,72
ANTOCE ANGELA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DRACSANI  108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,71
CAPVERDE DENISA IULIANA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,71
APAVALOAEI SMIRA-NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 ICUSENI  189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 8,71
BEZERCU SILVIA CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 VIRFU CIMPULUI 155 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Tehnic Electronica automatizari 8,7
PANTIRU RARES STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,7
DIACONU COSMIN ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,7
PUSCASU OTILIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HUDESTI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,7
DUDUMAN RUBEN-DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,7
BOTEZATU GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,7
ALEXA CRISTIAN-TIBERIU SCOALA CU CLASELE I-VIII RADAUTI-PRUT 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,7
GAMANEATA ELENA MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,7
URSU VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLANDESTI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,7
BEJENARIU PETRU SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,7
LAZAR ELENA-MADALINA GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,7
LUCA EUSEBIU SCOALA CU CLASELE I-VIII SOCRUJENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,69
EPURE ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,69
ONOFREI VLAD PETRICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,69
DRETCANU COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,69
CHIRIAC ALEXANDRA-CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “OCTAV BANCILA” CORNI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,69
FILIP DENISIA GEORGEANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,69
ALUCULESEI OANA-IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,69
ALEXA IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBESTI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,69
OBOROCEANU RALUCA ANCUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII ORASENI-DEAL 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,68
CHELARIU RENATA CARLA COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,68
HUIAN STEFANA LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII VACULESTI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,68
TOMNIUC DANIELA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII DAN IORDACHESCU HLIPICENI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,68
BASAGA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII GURANDA 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,68
LEPARDA GEORGIANA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,68
AVASILCAI VICTOR-ANDREI COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,67
SIMINICEANU REMUS – GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,67
MANTALUTA ANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII DOBIRCENI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,67
PUSCASU ANDREEA-VIVIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASENI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,67
DASCALEANU MADALINA FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,67
BALINEANU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,67
BEILIC SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII HANTESTI / SV 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,67
STINGHERIU ANCA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,67
PINTILIE RALUCA ALICE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 LEORDA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,67
NISTOR GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII BREHUIESTI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,67
RAUTU DANIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DRACSANI  120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,67
BARNEA FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BREHUIESTI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,67
PIULEAC MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,67
TOPALA CASIANA EDERA GRUP SCOLAR COTUSCA 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,66
IVANESCU ANDREI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,66
CRETU MIHAELA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 8,66
ROSU LAVINIA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,66
IRINCIUC ALEXANDRA BEATRICE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,66
BAIDA EMIL-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 ICUSENI  127 GRUPUL SCOLAR “ALEXANDRU CEL BUN” Real Stiinte ale Naturii 8,66
TARUS MARIA-IUSTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,66
COROLEA FLORINA CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,65
CHELARIU COSMINA – SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,65
GRIGORUTA MONICA-MIHAELA SCOALA DE ARTE SI MESERII ROMA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,65
ANDRISAN IRINEL MANOLICA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,65
CHEPTROSU DRAGOS-EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII “DR. PARTENIE CIOPRON” PALTINIS 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,65
ADASCALITEI DANIEL FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,65
COLAC MARIA-MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DRACSANI  120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,65
HUDESCU MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,64
ARSENIE IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,64
MUNTEANU DENISA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,64
CHIRIAC CLAUDIU-FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,64
CALISTRU CRINA-CATALINA SCOALA DE ARTE SI MESERII “SFANTUL ANDREI” SMIRDAN 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,64
ANDRIESCU VASILICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,64
MANEA PAULA MADALINA LICEUL TEORETIC “ANASTASIE BASOTA” POMIRLA 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,64
GROZA RALUCA-MIHAELA SCOALA DE ARTE SI MESERII ROMA 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,64
TELISCA ANDREEA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII ADASENI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,64
IONESEI GABRIEL DUMITRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 VORNICENI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,64
FRUNZUC MARIA TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,63
ALUPOAE MAGDALENA GRUP SCOLAR DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,63
SIMION OCTAVIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 130 GRUPUL SCOLAR “DIMITRIE NEGREANU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,63
BRUMA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 8,63
VESEL ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,63
COSTIN PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,63
SOFRONI ALEXANDRA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,63
HARABULA GEORGIANA-CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,63
AROSOAIE RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,63
MURARIU ROXANA PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,63
MURARU SIMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,63
SIM IOANA GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,63
ILAU MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 “GHEORGHE MOROSANU” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,63
STURZU ALEXANDRU MANUEL SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOPENII MARI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,63
BULANCIA DIANA-GABRIELA SCOALA DE ARTE SI MESERII ROMA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,63
BELDIANU ALEXANDRU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,63
VISAN DENISA GABRIELA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,62
JOLDESCU MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,62
ABABEI DANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,62
IRIMIA-MATEI IOANA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,62
POMIRLEANU RAMONA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 DOROHOI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,62
PRUTEANU MIRCEA GEORGEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,61
PRISACARIU ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,61
BAICEANU MAGDALENA DUMITRITA SCOALA CU CLASELE I-VIII STIUBIENI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,61
CIUBOTARIU ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,61
CARARI DAN-CONSTANTIN LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,61
ANTON LILIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RAUSENI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,61
IFTIME MADALINA-ELENA GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,61
NECHITA IULIA-DORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,61
AGAPI AMALIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE POMPEIU” BROSCAUTI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,61
PUSCASU CLAUDIA-SANZIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,6
IGNAT ELENA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII REDIU RADAUTI-PRUT 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,6
MANASTIREANU IUSTINA VASILICA SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,6
MARIN BIANCA-IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,6
AVIERITEI ANDA-MADALINA GRUP SCOLAR STEFANESTI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,6
BURDUJA PETRONELA-FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BARANCA HUDESTI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,6
TOADER CRISTIAN SCOALA DE ARTE SI MESERII SULITA 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,59
HRIMIUC PAUL GRUP SCOLAR DARABANI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,59
NUTU VLAD COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,59
GUGOASA ALEXANDRA-NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DRAXINI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,59
GROSULEAC RALUCA GRUP SCOLAR DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,59
NISFOEANU PUIU-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASENI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,59
ACOSTACHIOAIE ANDREINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI 113 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,59
RUSU ANDREEA MADALINA SCOALA CORNERSTONE DOROHOI 152 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Economic 8,59
IFRIM ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,59
SPAIUC ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIA HLIPICENI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,59
COTIATA ANDREEA-ALEXANDRA LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 8,59
PUSCASU CATALINA-STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII REDIU RADAUTI-PRUT 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,59
BURDUJA ANDREI FLORIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,59
DUMITRACHIE ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,58
BIGHEIU ILINCA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,58
POPESCU ANDREI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,58
NASTRUT COSMINA OTILIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,58
APOPI ANDREI-ALEXANDRU SCOALA DE ARTE SI MESERII ROMA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,58
ROSCANEANU LOREDANA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 “AL. I. CUZA” VORONA 189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 8,58
ANDREI CRISTINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII TRUSESTI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,58
SECU TEODORA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII DIMACHENI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,58
MANOLE MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASENI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,57
DUTA DANUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,57
DRON MIHAELA GRUP SCOLAR DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,57
MURARIU ANDREEA-MADALINA GRUP SCOLAR DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,57
POPINIUC STELIAN-FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,57
BRESUG LUMINITA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,57
TEICULEANU ROBERT – CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,57
DOLTU SEBASTIAN-STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,57
CIMPAN ANA-ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,57
MIHAILA LARISA FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII SIRETEL / IS 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,57
TATARU MADALINA COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,57
AMARINEI ALEXANDRA MARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII BREHUIESTI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,57
BOGHIAN GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 UNGURENI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,57
RANGA SAMUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,57
STRATEANU ELENA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,57
SPANACHE STEFANIA TATIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “FLORICA MURARIU” MITOC 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,57
DARINGA STEFANITA-CLAUDIU GRUP SCOLAR STEFANESTI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,57
OLARU ALEXANDRA-CLAUDIA GRUP SCOLAR STEFANESTI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,57
VOLOSIN BIANCA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “CONSTANTIN COMICESCU” POIANA 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,57
ANITULESEI GEORGE-NARCIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,56
MANOLACHE BIANCA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,56
MIHAI MARIAN LIVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,56
COSTIUC DUMITRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,56
LEONTE MADALINA – ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,56
CASAPU VLAD LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,56
AZOITEI ANCA ALEXANDRA SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOPENII MARI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,56
PANCU PAULA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,56
VATAVU IOANA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,56
MALUSI ANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 107 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,56
COSMAN ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,56
STURZU ALEXANDRA MANUELA SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOPENII MARI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,56
HRENCIUC GEORGIANA-LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,56
POAMA-NEAGRA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,56
IACOB GEORGIANA MONICA SCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAMENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,56
LEONTE ALEXANDRU GRUP SCOLAR DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,55
RINDASU DUMITRU CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,55
TEHLEANU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE BRANDZA” VIISOARA 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,55
IURIA LORENA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 IACOBENI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,55
SCARLII ANDREEA-IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII DAN IORDACHESCU HLIPICENI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,55
AGAVRILOAIE ROXANA CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ONEAGA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,55
STRUGARIU CONSTANTIN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,55
PALALAE GINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,55
OBADA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE V-VIII NASTASE 114 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,55
IACOBITA ELISA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,54
FLOREA ANDRA SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 114 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,54
TEMNEANU IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,54
TEODORESCU ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII COPALAU 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,54
AMARINEI DIANA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,54
URSACHE CLAUDIA-MIHAELA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,54
SULEA DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,53
FROICU DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,53
TEOANU FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 180 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Tehnic Mecanica 8,53
BOSINCEANU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII BOBULESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,53
GRANCEA ALEXANDRU-OVIDIU-CEZAR GRUP SCOLAR STEFANESTI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,53
PADURARU COSMIN MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII RIPICENI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,53
VICIRIUC ADELINA-STEFANA GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,53
PALADE OCTAVIAN-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,52
ABABEI TEODORA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,52
BEJINARIU ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,52
SCRIBA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HUDESTI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,52
MACOVEI COSMIN-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,52
BEJINARIU RAMONA-MIHAELA GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,52
MODREAN GEORGE LICEUL TEORETIC “ANASTASIE BASOTA” POMIRLA 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,52
SUMANARIU ROXANA-LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 8,52
SAVIN RAMONA-MARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,52
BURLACU MANUELA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOBULESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,52
IGNAT ALEXANDRA IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII TRUSESTI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,52
STRUGARU ALEXANDRU-RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,52
VIERIU ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 181 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Tehnic Electronica automatizari 8,51
AIVANESEI ADRIANA AURA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,51
MIRON LOREDANA SCOALA DE ARTE SI MESERII “SFANTUL ANDREI” SMIRDAN 153 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Estetica si igiena corpului omenesc 8,51
MACOVEI SEBASTIAN ILIE LICEUL TEORETIC “ANASTASIE BASOTA” POMIRLA 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,51
HORODEA DANIELA-ANCUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,51
ASURDOAIE ALEXANDRU CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 148 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Tehnic Electronica automatizari 8,51
IORDACHEL GEORGIANA-LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,5
CIUCUR ALINA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASENI 153 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Estetica si igiena corpului omenesc 8,5
ANDREI BEATRICE-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,5
MUNTEANU GHEORGHE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,5
MOLDOVANU MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,5
AMOASEI BIANCA-SORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,5
MIRAUTI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,49
CUCU PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 112 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,49
PINZARIU ADRIANA-RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,49
ANASTASIEI DUMITREL-VLADUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,49
NICORICI ANDREI-NICOLAE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 111 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Comert 8,49
ARSENE SILVIA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,49
MACSINIUC BIANCA PETRONELA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 176 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Filologie 8,49
CONSTANCIUC MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,49
ROTARIU ALEXANDRU IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,49
GURAU CONSTANTIN CORNELIU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,49
ATOMEI CATALINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,49
BULGARIU SORINA-DUMITRITA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,49
HAIVAS VIOREL-MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,48
HOLBURA MARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII DOBIRCENI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,48
BORDIEANU ANCA DOINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CINDESTI 101 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,48
ANECHI MARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,48
TURCANU FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLANDESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,48
CIOBANU CRISTINA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,48
LUMINITA AMALIA-ISABELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL STURDZA” FLAMINZI 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,48
MAFTEI DELIA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HUDESTI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,47
STEFURA ADELIN MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,47
COLAC ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,47
AVASILOAIE ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,47
SANDU ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 114 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,47
AMOASEI EDUARD-MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,47
BRATU ANA SCOALA CU CLASELE I-VIII VACULESTI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,47
PINTILEI MADALINA ANCUTA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,47
IRICIUC GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 123 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Filologie 8,47
TATAR ANDREAS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 116 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Tehnic Electronica automatizari 8,47
ANUSCA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI-DEAL 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,47
BAHRIN CATALINA ELENA GRUP SCOLAR COTUSCA 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,47
NECHIFOR EDUARD MARIAN GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,47
MOSNEAGU ALEXANDRU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MANASTIRENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,47
HILIUTA COSMIN ANDRADA DUMITRITA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,47
CIOTIR ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DRAXINI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,47
MAICARIU DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII TUDOR VLADIMIRESCU ALBESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,47
BULMAGA VLADIMIR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,47
BORDIANU ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 IACOBENI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,47
BALASANU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI-DEAL 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,47
VACAREANU CERASELA-MARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,47
COJOCARU CLAUDIU NECULAI SCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAMENI 117 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Tehnic Electric 8,46
HALUCA CEZARA-ANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,46
VIERU ROXANA MADALINA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,46
PETREA AMAR CORNEL LICEUL TEORETIC “ANASTASIE BASOTA” POMIRLA 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,46
ZEGREA CRINA EMANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 184 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Servicii Turism si alimentatie 8,46
AILENI ANDREI CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,46
HARABULA STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBA 163 GRUP SCOLAR DARABANI Tehnic Mecanica 8,46
BRUMARI DIANA-VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “PATRIARHUL TEOCTIST” TOCILENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,46
ANICULAESEI MIHAI-ALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,46
BADARAU ANDREI-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,46
BALAUCA DUMITRU SCOALA CU CLASELE I-VIII COPALAU 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,46
ILUC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,46
MOLOCEA COSMIN COSTEL SCOALA CU CLASELE I-VIII RIPICENI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,46
IVASUC MADALINA-MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “CONSTANTIN COMICESCU” POIANA 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,46
BERBUNSCHI ELENA-MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 169 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Uman Stiinte Sociale 8,46
UNGUREANU MIHAELA ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,45
BOSTAN IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,45
BUTNARIU ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,45
AURSULESA DANIELA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII VACULESTI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,45
MATEI DRAGOS IONUT GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,45
VISEN OVIDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MILEANCA 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,45
UNGUREANU GABRIELA-LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,45
ADASCALITI CATALINA ANDRADA SCOALA CU CLASELE I-VIII GHIRENI 158 GRUP SCOLAR COTUSCA Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului 8,44
COJOCARIU NICOLETA GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,44
AIORDACHIOAEI DENISA – LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,44
ZAHARIA DIANA-COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII RADAUTI-PRUT 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,44
PURUSNIUC CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,44
IVANESCU VLAD ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,44
CRETU ELENA-NARCISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,44
NITULEAC BIANCA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,44
PORFIREANU ADELINA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,44
TIHU FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,44
VREME CATALINA ANDA SCOALA CU CLASELE I-VIII LISMANITA DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,44
ILASI MEDEEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,44
SUMANARU IULIANA PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 LEORDA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,44
FRUNZUC ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,43
ICHIM ANABELA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,43
ROMAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,43
DUPAC ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,43
ANDREI MARCEL-GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII RADAUTI-PRUT 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,43
BALTA RADU-FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,43
HUIAN ANDREEA-FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 OROFTIANA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,43
ABABEI IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,43
TELISCA CLAUDIU VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NICHITENI 158 GRUP SCOLAR COTUSCA Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului 8,43
OLARIU DIANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,43
MAXIM VALERICA SCOALA CU CLASELE I-VIII CATAMARESTI-DEAL 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,43
APETRI CORINA-MARILENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 105 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,43
DRETCANU LOREDANA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII COPALAU 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,43
TANASA LOREDANA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,43
DANILA RAZVAN MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,42
BABII STEFANICA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,42
IUSTIN ALEXANDRA-MARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,42
BELEHUZI ANA MARIA GRUP SCOLAR COTUSCA 158 GRUP SCOLAR COTUSCA Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului 8,42
CHISCARU LAVINIA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 UNGURENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,42
POPOVICI BIANCA-NICOLETA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,42
BELDIANU VLAD MARCEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 148 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Tehnic Electronica automatizari 8,42
MILIAN IONEL SABIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 152 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Economic 8,42
SOLTUZU ALEXANDRA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,41
DIRVARIU MADALINA VASILICA GRUP SCOLAR COTUSCA 158 GRUP SCOLAR COTUSCA Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului 8,41
ZADOVEI CATALIN DUMITREL SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOPENII MARI 194 SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOPENII MARI Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara 8,41
LUCA CLAUDIU-COSTINEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,41
DELEU ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,41
NISTOR PAUL-OCTAVIAN LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,41
LIVADARIU DIANA MARILENA SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,41
GRIGORE ANDREI SCOALA CU CLASELE V-VIII PANAITOAIA 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,41
CULISNIUC LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,4
BADILITA AURORA-LILIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,4
PINTILEI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,4
AMAXIMOAIEI ANDREI GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI 172 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Tehnic Fabricarea produselor din lemn 8,4
MUNTEANU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,4
MINCU DANIELA-FLAVIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 8,4
HOFMAN ALINA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “OCTAV BANCILA” CORNI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,4
URSULEANU IOANA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII “OCTAV BANCILA” CORNI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,4
PANAINTE AMALIA SCOALA DE ARTE SI MESERII ROMA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,4
TURCANU CLAUDIU-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NICSENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,4
MAXIM ANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII COPALAU 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,4
AMARIEI LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,39
RAUTU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,39
BULBUC ANDREI COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,39
LUCA EMANUEL-MIREL GRUP SCOLAR DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,39
SULITANU BETUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII CATAMARESTI-DEAL 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,39
SURDU DAVID ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,39
BRADU ROXANA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,39
CISLARIU COSMIN-FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,39
ROSETI CRISTI EUSEBIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,39
MOROSANU ANDREEA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 123 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Filologie 8,39
CALIMANDRUC DUMITRU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII TRUSESTI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,39
VETTOR STEFAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,39
MURARIU RALUCA LAVINIA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,39
BUDACA DELIA – ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,38
IBANISTEANU ANDREEA-MIRELA SCOALA CU CLASELE I-VIII SOCRUJENI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,38
PINZARIU LACRAMIOARA GRUP SCOLAR COTUSCA 158 GRUP SCOLAR COTUSCA Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului 8,38
JIJIE GEORGE-CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,38
CIOBANU RAMONA-DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,38
HORODINCA IOANA-CALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,38
MELINTE COSMIN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,38
VIERIU VLADUT IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII STIUBIENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,38
FOCA ANDREEA CATI SCOALA CU CLASELE I-VIII DIMACHENI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,38
APOSTOL DAIANA PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII NEGRENI 177 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Stiinte Sociale 8,38
PRISACARIU MADALINA EUGENIA SCOALA CU CLASELE I-VIII LISMANITA DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,38
ZAHARIA SINZIANA-CODRUTA GRUP SCOLAR DARABANI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,37
PETROVICI CATALIN CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,37
NITU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,37
VORONEANU GEORGIANA MARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,37
STRUNGARIU ANDREI-MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 116 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Tehnic Electronica automatizari 8,37
CARCALET NICOLAE SCOALA CU CLASELE I-VIII VLASINESTI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,37
TEIOSANU ALEXANDRU GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,37
SUHAREANU BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,37
MURARIU ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,37
AXINTE MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DRACSANI  120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,37
UNGUREANU COSMIN SCOALA DE ARTE SI MESERII ROMA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,37
GURALIUC ANDREEA GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI 169 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Uman Stiinte Sociale 8,37
BESLEAGA FLORINEL SCOALA CU CLASELE I-VIII CORLATENI 118 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Tehnic Mecanica 8,37
GALAN CRINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,36
AMURSOAE MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,36
MAXIM ALEXUTA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ONEAGA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,36
GLISA MARIA-MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,36
PRICOP ALEXANDRU-SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 106 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,36
ONUTA EMANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII TUDOR VLADIMIRESCU ALBESTI 123 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Filologie 8,36
PLESCACIUC MIHAI-MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI-DEAL 112 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,36
POTERAS SANZIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 TUDORA 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,36
GROZA FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,36
SANDU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII CRASNALEUCA 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,36
LEONTE ANDRA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,36
STIGLET ANDREEA COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,36
HURJUI IOAN-LAURENTIU GRUPUL SCOLAR “NICOLAI NANU” BROSTENI / SV 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,36
MURARIU MIHAELA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DR. PARTENIE CIOPRON” PALTINIS 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,36
CRAINICIUC AURA RAMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,35
CIRITEL FLORENTINA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VORNICENI 152 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Economic 8,35
JURAVLEA MIHAIL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,35
APASCARITEI TOBIAS RAUL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,35
DASCALEAC BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIA HLIPICENI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,35
TRAGLA IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRUMUSICA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,35
PUIU GINA SCOALA CU CLASELE I-VIII IONASENI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,35
URSACHE ELENA ALINA SCOALA CORNERSTONE DOROHOI 151 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Comert 8,34
DRON ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “CONSTANTIN TINCU” LISNA 180 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Tehnic Mecanica 8,34
DOBRINCU ALEXANDRA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “LEON DANAILA” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,34
SURUGIU GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,34
GROSU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 148 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Tehnic Electronica automatizari 8,34
MACOVEI LOREDANA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII LOZNA 184 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Servicii Turism si alimentatie 8,34
DANILIUC FLORINA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 ICUSENI  189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 8,34
RAU LOREDANA SORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BORZESTI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,34
MATEI ANDREEA OANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “PLATON CIUCA” BOROLEA 115 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Filologie 8,34
HUZUM ANDREEA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,34
HAGIU ANDREI GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,34
BALTATU DANUTA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII GORBANESTI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,33
BORS FLORIN GHEORGHE SCOALA CU CLASELE I-VIII IONASENI VIRFU CIMPULUI 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,33
TOPALA LUIZA ISABELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,33
AXINTE BOGDAN CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 119 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,33
DAICU DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,33
MIHALACHE RAZVAN-BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,33
TIREAN DANUT-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MIORCANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,33
BIZGAN ALEXANDRA DAIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,33
AGRIGOROAEI STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,33
VISILEAN ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,33
CARCEANU LAVINIA-RODICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 153 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Estetica si igiena corpului omenesc 8,32
BURLACU MIHAI ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII CATAMARESTI-DEAL 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,32
TRIFAN DENIS ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,32
ZBUGHIN DANUT GHEORGHE GRUP SCOLAR COTUSCA 118 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Tehnic Mecanica 8,32
MAFTEI ALEXANDRA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,32
BURDUJA ELIZA-CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,32
LUCHIAN COSMIN-IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 112 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,32
DANALACHE ROXANA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,32
VOLINSCHI MIHNEA-SERBAN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,32
PINTILEI PAULA NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,32
ALEXOAE PETRONELA-FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 “AL. I. CUZA” VORONA 191 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Servicii Turism si alimentatie 8,32
CHEBAC ALEXANDRU MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 148 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Tehnic Electronica automatizari 8,32
NICULAU DENIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “SFANTUL NICOLAE” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,32
BINTIUC ROXANA ANCUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MILEANCA 153 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Estetica si igiena corpului omenesc 8,32
MUNTEANU DUMITRITA-MIHAELA GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA 189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 8,32
COSTRAS STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,31
PURUSNIUC MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,31
SOARE LEONAS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DRAXINI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,31
BESLEAGA MARIA LAURA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,31
POPOVICI ANDREEA BIANCA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,31
ACASANDREI ANDREEA-ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,31
MIRONESCU ANCUTA IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII FUNDU HERTII 151 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Comert 8,31
TURCA CLAUDIA-ROXANA GRUP SCOLAR STEFANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,31
PUIU MIHAELA CORNELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBESTI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,31
ATANASOAI ADELINA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,31
URIESI MADALINA-FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 4 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,31
MACOVEI MARIUS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BALUSENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,31
BALTAG IONELA-CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOGDANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,31
CAITAN-SPULBER CRISTINA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,31
MAXIM PETRONELA-CORNELIA GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI 169 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Uman Stiinte Sociale 8,31
MIHAI CATALIN GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,3
AFALTER MADALINA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII DIMACHENI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,3
NEACSU BIANCA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGUSENI 176 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Filologie 8,3
MAXIM ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DRACSANI  120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,3
MAFTEI ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII TUDOR VLADIMIRESCU 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,3
FRUNZA AGNES VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,3
MURGU ELENA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIA HLIPICENI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,3
PINTILEI ALEXANDRU-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUHARAU 148 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Tehnic Electronica automatizari 8,3
GAFTON MARINELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,29
TUDOSE GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII SOCRUJENI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,29
VASILINIUC ADELINA CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,29
ROTARIU DUMITRU – DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,29
SURUBARIU ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,29
AVORNICESEI MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “CONSTANTIN TINCU” LISNA 184 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Servicii Turism si alimentatie 8,29
SALARU LARISA-IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOBULESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,29
PINTILIE SEBASTIAN IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII “TEOFIL VALCU” HANESTI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,29
PROCA FLORINA LENUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII RIPICENI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,29
HALCEANU MARIA-MAGDALENA SCOALA DE ARTE SI MESERII SULITA 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,29
CIUBOTARIU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII VACULESTI 140 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,29
ANDREESCU LUISIAN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,29
IONICESCU ALIN MARIAN SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOPENII MARI 194 SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOPENII MARI Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara 8,29
IFTODE GABRIEL-VIOREL SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,29
SPIRIDON MADALINA PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII CORLATENI 151 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Comert 8,29
FILIP CRISTIAN-DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,29
AFRASINEI RAZVAN EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,28
ANGHELACHE FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,28
GHEORGHIU CRISTIAN-VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 116 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Tehnic Electronica automatizari 8,28
RUSU VALENTIN-OVIDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,28
VICHIRIUC ALEXANDRA-RALUCA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,28
MALUSI ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,27
MORCOV PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,27
DANILA RALUCA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,27
HUTANU DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII GHIRENI 158 GRUP SCOLAR COTUSCA Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului 8,27
MEGLEA IULIA-ELIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,27
BORDIANU MADALINA-FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 8,27
LUCA ROXANA CODRUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NEGRENI 177 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Stiinte Sociale 8,27
MOROSANU PETRU-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIA HLIPICENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,27
LINGURARIU IONUT SCOALA CU CLASELE V-VIII NASTASE 113 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,27
GRUNZU GEANINA-ROXANA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,27
PISLARIU ELENA-VIORICA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,27
APETREI DEBORA-SANDY SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASENI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,27
URSACHE PETRONELA IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,26
LUMAICU SILVIU-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,26
ZAPOROJAN ANCUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII RIPICENI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,26
DIACONU COSMIN-MARIAN LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,26
ANTON ANDREEA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA VORONA 189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 8,26
SERPE CERASELA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,26
PANAINTE IOANA NUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBESTI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,26
CISLARIU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CORDARENI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,26
VASILINIUC IULIANA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII VLASINESTI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,25
BIDASCA BOGDAN-IONUT LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,25
LAVRINCIUC COSMIN IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,25
ANDRONACHI PETRONELA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII SARAFINESTI 189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 8,25
ALEXUC BIANCA-PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,25
UNGUREANU MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SENDRICENI 184 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Servicii Turism si alimentatie 8,25
PUSCASU IONUT MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 “GHEORGHE MOROSANU” DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,25
AICOBOAE ROXANA-VASILICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUHARAU 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,25
TOFAN CEZARA-CRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,25
HRISCU PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII DURNESTI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,25
MAFTEI ADRIAN ILIE SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 180 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Tehnic Mecanica 8,25
CRONT MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,25
LEIZERIUC CRISTIAN-FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIA HLIPICENI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,25
OLARIU ANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BOJOI” FLAMINZI 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,25
CHIRIBUTA ANCA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 VIRFU CIMPULUI 155 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Tehnic Electronica automatizari 8,24
MATEI EDUARD-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,24
PASCAR DRAGOS MARIUS COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,24
HRITUC ANDREI COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,24
POPOVICI NAOMI LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,24
APOPEI FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MANASTIRENI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,24
CONDRUC RALUCA-IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 HAVIRNA 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,24
PELINESCU FLORENTINA-ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII DURNESTI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,24
UNGUREANU VALENTINA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CRISTESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,23
VICOVEANU DAVID PETRE COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,23
UNGUREANU DIANA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII BREHUIESTI 123 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Filologie 8,23
VACARU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,23
RASCARACHE BIANCA-ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DRACSANI  120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,23
SPATAREANU EMANUELA FELICIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 111 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Comert 8,23
SANDU ANDREEA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,23
ICHIM ALEXANDRA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,23
VORNICU DUMITRITA-MIRABELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RADENI 167 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Matematica-Informatica 8,23
LEOCO MADALINA SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOPENII MARI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,23
COJOCARIU IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII COPALAU 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,23
TUDOSA IRINA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DUMENI 145 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,23
ALEXUC CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “PETRE SUSTER” COSTESTI 117 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Tehnic Electric 8,23
RIPICEANU RAISA MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,23
JUGARIU SAMUEL SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ONEAGA 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,22
MELINCIUC CEZAR-SERBAN LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,22
BUTNARU ANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,22
ALEXA CIPRIAN IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 144 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Real Matematica-Informatica 8,22
PADURARU MARINA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII MINDRESTI VLADENI 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,22
FOCA-WOLANSKI ANDREEA CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,22
ANDRICI ANDREEA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,22
MAFTEIOV IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NICSENI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,22
NITU IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII TRUSESTI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,22
CALIMAN CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANESTI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,22
BUTNARIU SEBASTIAN FLORIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI 116 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Tehnic Electronica automatizari 8,21
ALISTAR DELIA ANAMARIA GRUP SCOLAR COTUSCA 131 GRUPUL SCOLAR “DIMITRIE NEGREANU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,21
GAVRILUTA DANIELA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DR. PARTENIE CIOPRON” PALTINIS 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,21
RUSU ELENA – FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,21
MAXIM ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII ORASENI-DEAL 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,21
BERBINSCHI CATALIN FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,21
DRETCANU IULIANA MARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 LEORDA 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,21
CRIHAN MARIANA RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,21
ARICIUC RAZVAN-FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,21
FLORIA GABRIEL MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII BAJURA DARABANI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,21
LUPU ALEXANDRU-MARIUS SCOALA CU CLASELE I-VIII SARAFINESTI 191 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Servicii Turism si alimentatie 8,21
GRAMISTEANU DRAGOS CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII STRATENI 148 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Tehnic Electronica automatizari 8,2
TURCU IOANA-CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 4 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,2
NEDELCU GABRIEL BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,2
CHIORESCU ALEXANDRA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,2
AIONICESEI LUCIAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,2
JURAVLE TABITA SCOALA CU CLASELE I-VIII DAN IORDACHESCU HLIPICENI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,2
BALAN DIANA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII BRAESTI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,2
MAZAREANU PETRUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII MANOLEASA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,2
BOGHEAN STEFANA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII GORBANESTI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,19
ARHIP MIHAI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 100 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,19
BUTNARU SERBAN COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,19
TISOVEANU CAMELIA-FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIA HLIPICENI 187 GRUPUL SCOLAR “DEMOSTENE BOTEZ” TRUSESTI Real Stiinte ale Naturii 8,19
HUTU NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAJENI 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,19
ABABEI SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,19
BIRSAN VALENTINA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,19
AIFTINCAI MARIAN-PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI-DEAL 112 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,19
DUBIT ILIE SAMUIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MILEANCA 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,18
LAZAR GEORGIAN-SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,18
AMARIE DUMITRITA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII IONASENI VIRFU CIMPULUI 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,18
SCUTELNICU IONUT-EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 112 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,18
BOSTAN IULIA-DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII VATRA HUDESTI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,18
UNGUREANU GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,18
UNGUREANU ANDREI GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “TEOFIL VALCU” HANESTI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,18
VIERU MARIA-MAGDALENA SCOALA DE ARTE SI MESERII SULITA 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,18
FAGADAU GHEORGHE-CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII BARANCA HUDESTI 163 GRUP SCOLAR DARABANI Tehnic Mecanica 8,18
SAVIUC OANA MARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,18
ROSCA RARES-MARIAN LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,18
MOSNEAGU MANUELA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 111 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Comert 8,18
COSMECI CRISTINA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,18
DEDILIUC IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 104 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,18
ATOMEI ADELINA TINCUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,18
DASCALU ROXANA-FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 ICUSENI  189 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Real Stiinte ale Naturii 8,18
ILIE STEFANIA DUMITRITA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,17
GASPAREL ANDREI STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,17
TABULTOC MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,17
RUJOIU CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,17
VATAMANU ADRIAN-VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,17
MURSA IOANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 114 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,17
PERDEVARA EDUARD-EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BOGDANESTI / SV 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,17
ROBU IULIA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,17
DUMITRIU DIANA-CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII CERNESTI TODIRENI 196 SCOALA DE ARTE SI MESERII TODIRENI Servicii Comert 8,17
RADU CORNELIA-ALEXANDRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “TIBERIU CRUDU” NR 1 TUDORA 115 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Filologie 8,17
DUMITRIU AMALIA-DANIELA SCOALA DE ARTE SI MESERII ROMA 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,17
SCRIPCARIU BOGDAN CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,17
CHELARU VALENTINA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII DOBIRCENI 185 GRUP SCOLAR STEFANESTI Real Matematica-Informatica 8,16
AGACHE SERBAN-DRAGOMIR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI 111 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Comert 8,16
GIREADA VLAD-MIRCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 103 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LFR 8,16
BALTARIU LUCIAN SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,16
ANGHELACHE ANAMARIA-LILIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “OCTAV BANCILA” CORNI 191 GRUPUL SCOLAR “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA Servicii Turism si alimentatie 8,16
IOVU LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORI 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,16
TARINT MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,16
MINDRU ANTONIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,16
AMARANDEI ANDREEA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 UNGURENI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,16
POSTOLACHE DANIEL GEORGIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI 161 GRUP SCOLAR DARABANI Real Stiinte ale Naturii 8,15
HUSTIUC FLORENTINA-LOREDANA LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,15
PAHONE PETRONELA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBESTI 115 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Filologie 8,15
CARAUSU DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGUSENI 175 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Stiinte ale Naturii 8,15
FAUR ROXANA-ANDREEA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,15
URSACHI ANDREI-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRUMUSICA 115 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Uman Filologie 8,15
OSTAFE LEONARD EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,15
ROBU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,15
GURALIUC MARIANA-LOREDANA GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,15
ZAHARIA IULIA-MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,15
ALEXA STEFAN IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,15
MOCANU DANIEL-ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,14
DAMIAN CONSTANTIN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII GHIRENI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,14
LEPARDA MADALINA LACRAMIOARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,14
GROSU LIVIA SCOALA CU CLASELE I-VIII STIUBIENI 131 GRUPUL SCOLAR “DIMITRIE NEGREANU” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,14
AIRINEI IOANA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 “SPIRU HARET” DOROHOI 153 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Estetica si igiena corpului omenesc 8,14
CAUNEAC IOSIF SCOALA CU CLASELE I-VIII DAN IORDACHESCU HLIPICENI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,14
BUIUM ANISOARA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII STRATENI 184 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Servicii Turism si alimentatie 8,14
ASMARANDEI DIANA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “SFANTUL NICOLAE” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,14
TIMOFTE ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII STAUCENI 112 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,14
RAPIGA MADALINA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII STRATENI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,14
AILENEI ALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ADASENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,14
SUVAC LAVINIA-MIRABELA SCOALA CU CLASELE I-VIII RACHITI 124 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,14
PRIGOREANU IULIAN-MIHAIL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 14 “STEFAN CEL MARE” 112 COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,13
UNGURIANU ANDREI-EMANUEL SCOALA DE ARTE SI MESERII “SFANTUL ANDREI” SMIRDAN 180 GRUPUL SCOLAR “AL.VLAHUTA” SENDRICENI Tehnic Mecanica 8,13
SULCU MARINELA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SENDRICENI 152 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Economic 8,13
MURARIU ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BALUSENI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,13
VORNICU ALEXANDRA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 141 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Real Stiinte ale Naturii 8,13
ANGHELUS MIHAELA-DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,13
LUCA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII “DIMITRIE POMPEIU” BROSCAUTI 146 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Filologie 8,13
DASCALEANU MONICA LENUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI 174 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Real Matematica-Informatica 8,12
CRAUCIUC IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,12
ARCIRE CLAUDIU FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI 111 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Comert 8,12
TURICIANU CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII STRATENI 152 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Economic 8,12
PADURARIU BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “TEOFIL VALCU” HANESTI 177 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Uman Stiinte Sociale 8,12
MAFTEI CRISTINA SILVIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 “STEFAN CEL MARE” DOROHOI 142 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Filologie 8,12
PELIN ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI 110 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Turism si alimentatie 8,12
VIERU MARTA SCOALA CU CLASELE I-VIII CERNESTI TODIRENI 196 SCOALA DE ARTE SI MESERII TODIRENI Servicii Comert 8,12
SUFARU PAUL ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAMENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,12
PRISECARIU DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,12
STOICA ALEXANDRU-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SANTA MARE 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,12
MOCEAN HORATIU-ALIN LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,12
CIOBANU DRAGOS DANUT SCOALA CU CLASELE I-VIII LIVENI MANOLEASA 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,12
BURCA RALUCA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,11
ANDREI ANAMARIA DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,11
SCRIPCARIU ADELINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,11
COJOCARIU CATALIN-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,11
ATOMEI BIANCA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” IBANESTI 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,11
ANICULAESEI IONUT STEJAREL SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,11
VICOLEANU ALEXANDRU DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 BOTOSANI 119 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,11
HAISAN DANUSIA LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” 121 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Matematica-Informatica 8,11
BACOSCA IONUT-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASENI 152 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Economic 8,11
PLESCA COSMINA LACRAMIOARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 UNGURENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,11
ABABEI CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “FLORICA MURARIU” MITOC 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,11
HILIUTA CRISTINA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA 154 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Real Matematica-Informatica 8,1
RIPICEANU GABRIEL CORNELIU SCOALA DE ARTE SI MESERII TODIRENI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,1
BELDIANU SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA 147 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,1
SULITANU EUNICIA SCOALA CU CLASELE I-VIII CATAMARESTI-DEAL 120 LICEUL DE STIINTE ALE NATURII “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,1
CIUPERCA STELA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 “ELENA RARES” BOTOSANI 108 COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI Uman Stiinte Sociale 8,1
LEPARDA CRISTINA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 DOROHOI 151 GRUPUL SCOLAR “REGINA MARIA” DOROHOI Servicii Comert 8,1
BALTARIU MARIUS-DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUHARAU 143 COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI Uman Stiinte Sociale 8,1
ALEXA ROBERT-MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 “SFANTUL NICOLAE” BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,1
NICA MARIUS-VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADENI-DEAL 167 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Matematica-Informatica 8,1
AILISOAIE MARIUS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI 109 COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI Servicii Economic 8,1
IRIMIA NICULINA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII COPALAU 168 GRUPUL SCOLAR “NICOLAE BALCESCU” FLAMINZI Real Stiinte ale Naturii 8,1
NEAGU ROBERT IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII TUDOR VLADIMIRESCU 178 GRUPUL SCOLAR “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI Servicii Turism si alimentatie 8,1
SELIMAN DIANA NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII “FLORICA MURARIU” MITOC 122 LICEUL TEORETIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI Real Stiinte ale Naturii 8,1
CRISTESCU MIRCEA-IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 BOTOSANI 102 COLEGIUL NATIONAL “A.T.LAURIAN” BOTOSANI Uman Filologie / Bilingv: LEN 8,09
GUCEANU ROXANA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI 162 GRUP SCOLAR DARABANI Uman Stiinte Sociale 8,09

Lăsați un comentariu

*