FC Botoșani-Astra Giurgiu 1-1 (1-1)

fc-botosani-astra-giurgiuFC Botoșani a terminat la egalitate, scor 1-1 (1-1), partida susținută pe teren propriu cu Astra Giurgiu, într-un meci contând pentru etapa a patra a Ligii 1. Echipa lui Costel Enache a deschis scorul în minutul 10 prin Ongenda, însă Astra egalează în minutul 39 prin Bejan, la o gafă a lui Pap.

like facebook, stiri, botosaniÎn minutul 81, FC Botoșani rămâne cu un om în minus, după eliminarea lui Dumitraș. Final de meci: FC Botoşani- Astra Giurgiu 1-1.

FC Botoșani: Pap- Dumitraș, Miron, Burcă, Soleidis- Rodriguez, Oaidă, Mihai Roman I, Golofca, Ongenda- Mihai Roman II.

Astra Giurgiu: Lazar- Stan, Radunovic, Bejan, Da Silva, – Llulaku, Buceanu, Mrzljak, Roșui, Balaure, Alibec.