Poliţiştii locali l-au iertat pe un deputat după ce a parcat neregulamentar maşina

11 septembrie 2013
masina BMW X5 Verginel Gireada

masina condusa de deputatul Verginel Gireadă

Deputatul liberal Verginel Gireadă a scăpat miercuri de o amendă din partea Poliţiei Locale şi de plata unei taxe pentru deblocarea maşinii.

Autoturismul BMW, care este condus de deputatul PNL, a fost parcat în faţa bănci Garanti Bank de pe Calea Naţională. Parcarea este una rezervată, însă şoferul nu a ţinut cont de acest lucru şi, drept urmare, una din roţile maşinii a fost blocată.

După ce poliţiştii şi-au dat seama cine conduce maşina, au deblocat alături de lucrătorii HSR autovehiculul, fără a dispune vreo sancţiune sau plata unei taxe spre indignarea celorlalţi şoferi din zonă care au trebuit să plătească pentru aceeaşi faptă.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

2 comments on “Poliţiştii locali l-au iertat pe un deputat după ce a parcat neregulamentar maşina”

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al Botosaninews.ro.
© Copyright Botosaninews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia